DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Vonkajšie osvetlenie
- Záhradné lampy
- Záhradné nástenné svietidlo Goldlux Pino 1 GU10 IP44, čierne
Záhradné nástenné svietidlo Goldlux Pino 1 GU10 IP44, čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Záhradné nástenné svietidlo Goldlux Pino 1 GU10 IP44, čierne3-7 dní48 €39,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierna záhradná nástenná lampa Goldlux Pino je modelom pre ľudí, ktorí si cenia jednoduchosť v modernom prevedení. Štýlové a praktické nástenné svietidlo vám umožní osvetliť budovu zvonku. Model je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov ako hliník a sklo. Vďaka čiernej farbe vyzerá nástenné svietidlo dobre na pozadí stien bez ohľadu na ich farbu.
Vlastnosti a výhody
Čierne záhradné nástenné svietidlo Goldlux Pino 1 GU10 IP44 poslúži na osvetlenie priestoru mimo budovy. Nástenný model je praktickým a pohodlným riešením. Svietidlo dobre poslúži napríklad pri vchodových dverách. Nástenné svietidlo sa vyznačuje estetickým vzhľadom a starostlivým spracovaním. Model zo série Pino bol vyrobený z hliníka a skla. Vďaka modernému štýlu a tmavým farbám bude lampa vyzerať dobre na moderných budovách. Zároveň je ľahké vytvoriť harmonickú kombináciu. Záhradné nástenné svietidlo Goldlux Pino čierne má výkon 10 W. Je určené pre žiarovky so závitom GU10. Na výrobok je zahrnutá dvojročná záruka. V našom sortimente nájdete aj ďalšie modely vonkajších nástenných svietidiel.
- Vysoká kvalita
- Univerzálne použitie
- Univerzálne použitie
- Vymeniteľný zdroj svetla
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Svietidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Goldlux |
| Hĺbka produktu | 130 mm |
| Šírka produktu | 90 mm |
| Výška produktu | 173 mm |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| séria | Pino |
| Typ prepínača | Žiadny vypínač |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5901508311573 |

1850 + recenzí









