DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný detský stolík Oler, modrý
Záhradný detský stolík Oler, modrý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Záhradný detský stolík Oler, modrý3-7 dní19,81 €16,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradný detský stôl Oler modrý je riešením, ktoré vám umožní jednoducho pripraviť priestor pre deti na záhrade, terase či balkóne. Výrobok je vyrobený z plastu, takže je pomerne odolný, ľahký a ľahko sa čistí. Modrá stolička poslúži aj pri kempovaní a iných výletoch.
Vlastnosti a výhody
Neviete ako vybaviť detský kútik na záhrade, aby bol funkčný? Tam sa vám určite bude hodiť záhradný modrý detský stolík Oler. Môžete naň umiestniť nápoje a malé občerstvenie. Umiestnený pod strechou umožní deťom kresliť a hrať sa počas daždivého dňa, stále vonku. Výrobok je vyrobený z ľahkého plastu - polypropylénu. Dieťa môže stolík ľahko presúvať, je odolný voči dažďu a slnečnému žiareniu a ľahko sa čistí. Detský stolík záhradný modrý Oler je rozmerovo prispôsobený potrebám malých detí. Modrá farba je veľmi estetická a dobre poslúži v záhrade aj na ihrisku, v záhradnej kaviarni alebo v kempingu. Pozrite si aj ďalší detský záhradný nábytok.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Olerská záhrada |
| Hĺbka (cm) | 41 cm |
| šírka (cm) | 59 cm |
| výška (cm) | 45,5 cm |
| Farba | Modrá |
| Hmotnosť (kg) | 1450 kg |
| Kód produktu | 5907795803531 |

1850 + recenzí








