DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný ružový detský stolík Oler
Záhradný ružový detský stolík Oler
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Záhradný ružový detský stolík Oler3-7 dní19,81 €16,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradný ružový detský stôl Oler je riešením určeným do všetkých miest, kde môže byť stôl vystavený poveternostným vplyvom. Výrobok je vyrobený z polypropylénu, ktorý je odolný a vodeodolný. Čistí skvele. Je pripravený vo veľkosti prispôsobenej potrebám detí.
Vlastnosti a výhody
Vytvorenie praktického priestoru pre deti v záhrade alebo na pozemku si vyžaduje vhodné vybavenie. Záhradný ružový detský stolík Oler je produkt, ktorý sa bude hodiť práve do takýchto miest. Môžete si ho vziať aj na kemping a iné miesta, kam chodíte s deťmi. Tento model bol pripravený v ružovej farbe, ktorá sa často hodí k ostatným zariadeniam na dvore alebo ihrisku. Záhradný ružový detský stolík Oler je výrobok vyrobený z polypropylénu. Tento plast je predovšetkým ľahký a navyše odolný voči vode a slnečnému žiareniu. Navyše ich ľahko vyčistíte, čo je ďalšou výhodou. Pozrite si aj ostatné produkty dostupné v obchode.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Olerská záhrada |
| Hĺbka (cm) | 41 cm |
| šírka (cm) | 59 cm |
| výška (cm) | 45,5 cm |
| Farba | Ružová |
| Hmotnosť (kg) | 1450 kg |
| Kód produktu | 5907795803654 |

1850 + recenzí








