DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Elektroinštalácia
- Napájacie zásuvky
- Zásuvka 2P+Z 16 A IP44 oranžová
Zásuvka 2P+Z 16 A IP44 oranžová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zásuvka 2P+Z 16 A IP44 oranžová3-7 dní11,47 €9,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovaná zásuvka sa vám môže hodiť pri stavbe. Vďaka tomu, že je prenosný, môžete ho na rôznych miestach pripojiť priamo na kábel, čo vám umožní používať vybrané elektronické zariadenia. Oranžová zásuvka má uzáver a je riadne chránená proti poveternostným vplyvom - môžete ju použiť kdekoľvek.
Vlastnosti a výhody
Ak v novo dokončených alebo novovybudovaných miestnostiach nie sú žiadne zásuvky, môžete použiť prezentovaný produkt. Prenosná zásuvka vám umožní pripojiť potrebné elektronické vybavenie na akomkoľvek mieste, kde je napájací kábel. Vďaka vhodnej ochrane proti poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu môžete výrobok používať aj vonku. Zásuvka sa vám bude hodiť ako na stavbe, tak pri rekonštrukcii, ako aj v domácnosti. Je ľahký a praktický, takže sa s ním môžete ľahko pohybovať. Vďaka špeciálnej bezpečnostnej klapke ju môžete voľne ponechať na konkrétnom mieste - ochráni vnútro zásuvky proti vode, prachu a snehu.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 47 mm |
| Šírka produktu | 112 mm |
| Výška produktu | 137 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Maximálne elektrické zaťaženie | 3600 W |
| Napájacie napätie | 230 V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Ground | S uzemnením |
| Farba | Oranžová |
| Materiál | Meď a plast |
| Kód produktu | 5907570003750 |

1850 + recenzí








