DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Závesná lampa cencúľ, jednoduchá, 3-svetlá, G9, matná zlatá
Závesná lampa cencúľ, jednoduchá, 3-svetlá, G9, matná zlatá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná lampa cencúľ, jednoduchá, 3-svetlá, G9, matná zlatá3-7 dní88,55 €71,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jednoduché 3-svetlé závesné svietidlo Sopel G9 matná zlatá vďaka modernému dizajnu dobre poslúži v industriálnom interiéri. Skvele sa bude hodiť aj do glamour aranžmánu. Rozmery výrobku (80 x 38 x 5 cm) robia z výrobku dekoratívny prvok viditeľný ihneď po vstupe do miestnosti. Prezrite si kolekciu svietidiel zo série Sopel simple dostupné v našich predajniach.
Vlastnosti a výhody
Jednoduchá 3-svetlá závesná lampa G9 Sopel, matná zlatá, vám pomôže vytvoriť elegantný povrch pre moderný interiér. Matné prevedenie v zlatej farbe dodá eleganciu vašej jedálni alebo obývačke. Tento model môžete použiť na osvetlenie stola alebo kuchynského ostrovčeka. Vďaka tomu ozdobíte priestor a získate jemné svetlo, ktoré je priaznivé pre rozhovory pri jedle. Do svietidla sa zmestia tri energeticky úsporné LED svetelné zdroje s výkonom blízkym 3 W. Vhodné budú žiarovky so závitom G9. Jednoduché 3-svetlé závesné svietidlo Sopel G9, matná zlatá, je vybavené telom odolným proti deformácii. Vďaka vyhotoveniu z lakovanej ocele je výrobok odolný a výrobca naň poskytuje dvojročnú záruku. Ľahko ho vyčistíte, pretože lakovaný povrch je ľahko umývateľný.
- Telo odolné proti deformácii
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Možnosť inštalácie energeticky úsporných svetelných zdrojov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 380 mm |
| Šírka produktu | 50 mm |
| Výška produktu | 800 mm |
| séria | Jednoduchý cencúľ |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Farba | Matná zlatá |
| Kód produktu | 5907554419300 |

1850 + recenzí








