DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Závesná lampa Chieveley 5 x E27 čierna a drevo
Závesná lampa Chieveley 5 x E27 čierna a drevo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná lampa Chieveley 5 x E27 čierna a drevo3-7 dní138,05 €112,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierna a drevená závesná lampa Chieveley je špeciálne navrhnutý svetelný prvok. Ponúka až päť miest pre žiarovky, takže vytvára rozsiahly systém do každej miestnosti. Výhodou je minimalistický vzhľad svietidla v univerzálnych farbách. Konštrukcia sa ľahko montuje. Ak hľadáte iné možnosti svietidiel, pozrite si náš široký sortiment. Osvetlenie nájdete do každého interiéru.
Vlastnosti a výhody
Chcete si kúpiť osvetlenie, ktoré vám bude dlho slúžiť? Čierna a drevená závesná lampa Chieveley 5 x E27 bude skvelou voľbou. Dizajn tohto modelu pozostáva z hlavného panelu v tvare elipsy. Je rozdelená na päť miest gumovými držiakmi žiaroviek. Celé to visí na pevných oceľových tyčiach. Čierno-drevené závesné svietidlo Chieveley je dobrou voľbou do obývačky, jedálne, kuchyne alebo akéhokoľvek iného interiéru. Hodí sa k industriálnemu a modernému štýlu. Vďaka veľkému počtu miest pre žiarovky poskytuje optimálne množstvo svetla. Ľahko sa inštaluje a ešte ľahšie sa udržuje v čistote. Objavte všetky možnosti svietidiel z kolekcie Chieveley. Okrem toho vám ponúkame ďalšie atraktívne svietidlá.
- Minimalistická forma
- Moderný dizajn
- Hodí sa do každej miestnosti
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 885 mm |
| Šírka produktu | 85 mm |
| Výška produktu | 1100 mm |
| séria | Chieveley |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierna, hnedá |
| Kód produktu | 9002759435417 |

1850 + recenzí









