DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Závesná lampa Eden 1-light E27 čierna / zlatá
Závesná lampa Eden 1-light E27 čierna / zlatá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná lampa Eden 1-light E27 čierna / zlatá3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Závesné svietidlo Eden 1-bodové E27 je výrobok s telom odolným proti deformácii. Vďaka tomu je ideálny pre obytné a komerčné interiéry. Lakovaný oceľový model bez problémov vyčistíte. Minimalistický dizajn a čierna a zlatá farba sú ideálne pre väčšinu moderných aranžmánov.
Vlastnosti a výhody
Vytvorenie atraktívneho dizajnu interiéru zvyčajne zahŕňa nákup vhodného osvetlenia. Eden 1-bodové závesné svietidlo E27, čierna/zlatá, je skvelým riešením do každého moderného interiéru. Výrobok má minimalistickú formu, vďaka čomu je vhodný do interiérov v podobnom štýle, ale možno ho použiť aj do glamour či loftových izieb. Eden 1-bodové závesné svietidlo E27 je celé vyrobené z lakovanej ocele. Tento materiál je odolný a odolný voči deformácii. Vďaka tomu je ideálny pre obytné a komerčné interiéry, ako sú bary a reštaurácie. Do tienidla môžete nainštalovať energeticky úsporné žiarovky. Pomôže vám to znížiť účty za elektrinu. Pozrite si aj ďalšie svietidlá z tejto kolekcie, ponúkané v predajniach Castorama.
- Telo odolné proti deformácii
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Možnosť inštalácie energeticky úsporných svetelných zdrojov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 560 mm |
| Šírka produktu | 560 mm |
| Výška produktu | 800 mm |
| séria | Eden |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierne zlato |
| Kód produktu | 5907554415562 |

1850 + recenzí








