DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Závesná lampa Kapello 1-light E27 čierna / zlatá
Závesná lampa Kapello 1-light E27 čierna / zlatá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná lampa Kapello 1-light E27 čierna / zlatá3-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Závesné svietidlo Kapello 1-light E27, čierno/zlatá, dodá lesk glamour interiéru. Štýlové tienidlo je vyrobené z minerálneho kompozitu, takže sa vplyvom tepla nedeformuje. Svietidlo je určené na použitie so žiarovkou s výkonom ekvivalentným 60 W. Prezrite si našu ponuku lámp série Kapello.
Vlastnosti a výhody
Závesné svietidlo Kapello 1-light E27, čierna/zlatá, kombinuje fantazijný tvar s funkčnými riešeniami. Čierno-zlatý luster s efektívnymi líniami bude ideálny pre modernú obývaciu izbu. Ak sa radi hráte s detailmi, ľahko ho zladíte do interiéru v štýle glamour alebo fusion. Závesné svietidlo Kapello 1-bodové E27 čierna/zlatá umožňuje inštaláciu tradičného alebo energeticky úsporného svetelného zdroja s výkonom ekvivalentným 60 W. Telo je odolné voči deformácii, pretože je vyrobené z minerálneho kompozitu. Zvyšné časti rámu sú vyrobené z plastu a ocele, vďaka čomu je výrobok odolný. Záruka sa vzťahuje na 2 roky používania. Vysoko kvalitné materiály použité pri výrobe vám uľahčia udržiavanie veci v čistote.
- Telo odolné proti deformácii
- Tienidlo je vyrobené z minerálneho kompozitu
- Možnosť inštalácie energeticky úsporných svetelných zdrojov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 300 mm |
| Šírka produktu | 300 mm |
| Výška produktu | 800 mm |
| séria | Kapello |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierne zlato |
| Kód produktu | 5907554419034 |

1850 + recenzí










