DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Závesná lampa Libertad 1 x E27 čierna a drevo
Závesná lampa Libertad 1 x E27 čierna a drevo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná lampa Libertad 1 x E27 čierna a drevo3-7 dní53,24 €43,28 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte osvetlenie, ktoré bude dokonalé nad stôl alebo pracovnú dosku? Toto je čierno-drevené závesné svietidlo Libertad, ktoré vyplní váš elegantný priestor. Skladá sa z kubického rámu s otvoreným dizajnom, v ktorom je umiestnená žiarovka. V tomto modeli využijete obľúbený model žiarovky s päticou E27. Drevený prvok zvyšuje estetiku svietidla.
Vlastnosti a výhody
Libertad 1 x E27 čierne a drevené závesné svietidlo je kvintesenciou modernosti a štýlového dizajnu. Kombinuje dva materiály, ktoré sa skvele hodia do loftových interiérov, no nielen to. Drevo a kov pôsobia elegantne. Svietidlo sa skladá z jedného tienidla s otvorenou štruktúrou. Môžete do nej vložiť žiarovku s objímkou E27. Viditeľná žiarovka dodáva lampe surový charakter, ktorý je zjemnený dreveným akcentom v podobe malej stolovej dosky. Čierno-drevené závesné svietidlo Libertad vyzerá skvele tesne nad stolom. Vyzerá dobre v malých miestnostiach, napríklad v malej obývačke, jedálni alebo kuchynke. Efektne osvetlíte pracovnú dosku alebo konferenčný stolík. Pozrite si zvyšné produkty zo série Libertad v predajni Castorama!
- Minimalistická forma
- Pohodlie používania
- Jednoduchá montáž
- Pohodlie používania
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 180 mm |
| Šírka produktu | 180 mm |
| Výška produktu | 1100 mm |
| séria | Libertad |
| Typ žiarovky | klasické |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierna, hnedá |
| Kód produktu | 9002759997953 |

1850 + recenzí








