DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Závesná lampa Libertad 3 x E27 čierna a drevo
Závesná lampa Libertad 3 x E27 čierna a drevo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná lampa Libertad 3 x E27 čierna a drevo3-7 dní124,30 €101,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierno-drevené závesné svietidlo Libertad pozostáva z troch tienidiel s otvorenou štruktúrou. Viditeľná niť ovplyvňuje eleganciu a surový štýl. Je rozbitý doskou z gumového dreva, na ktorej sú umiestnené žiarovky E27. Tento model dokonale zapadá do minimalistického, moderného a loftového dizajnu. Úspešne osvetlíte kuchynskú linku alebo jedálenský stôl.
Vlastnosti a výhody
Závesné svietidlo Libertad 3 x E27 čierne a drevené má minimalistický charakter. Zaručuje presné a rovnomerné osvetlenie stola, pracovnej dosky alebo kuchyne. Tiež sa veľmi ľahko montuje. Konštrukcia pozostáva z troch tienidiel s viditeľnými závitmi. Tento dizajn pôsobí dosť stroho. Kovovú konštrukciu však dopĺňajú pracovné dosky z kaučukovníka. Zdôrazňujú charakter podkrovia a vytvárajú útulný dekoratívny akcent. Čierna a drevená závesná lampa Libertad je symetrická a poskytuje moderný vzhľad. Dobre sa uplatní nielen v jedálni a obývačke, ale aj v predsieni či spálni. Môžete ho zladiť s mnohými štýlmi. Pozrite si aj ďalšie produkty zo série Libertad, vďaka ktorým vytvoríte vo svojom domove ucelený charakter.
- Minimalistická forma
- Pohodlie používania
- Jednoduchá montáž
- Pohodlie používania
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 880 mm |
| Šírka produktu | 180 mm |
| Výška produktu | 1100 mm |
| séria | Libertad |
| Typ žiarovky | klasické |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierna, hnedá |
| Kód produktu | 9002759998554 |

1850 + recenzí









