DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Závesná lampa Madam 3-svetlá E27, čierna
Závesná lampa Madam 3-svetlá E27, čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná lampa Madam 3-svetlá E27, čierna3-7 dní77,48 €63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte originálne osvetlenie v modernom štýle? Závesné svietidlo Madam 3-light E27 čiernej farby sa stane ozdobou vašej kuchyne. Osadíte tri žiarovky s výkonom ekvivalentným 60 W, ktoré vám umožnia rozjasniť celý interiér. Potrebujete viac svetelných zdrojov? Pozrite si lampy série Madam dostupné v našich predajniach.
Vlastnosti a výhody
Závesné svietidlo Madam 3-žiarovkové E27 čierne bolo navrhnuté vo forme troch oceľových, asymetricky umiestnených košov zvýrazňujúcich svetelné zdroje. Veľkosť konštrukcie (80 x 99 x 21 cm) ju robí opticky dominantnou. Vysoko kvalitné materiály použité pri výrobe a pevné spracovanie robia produkt estetickým a odolným. Jeho čistenie nebude pre vás ťažké. Samotná lampa sa nedeformuje v dôsledku vysokej teploty. Záruka sa vzťahuje na dvojročnú dobu používania. Závesné svietidlo Madam 3-bodové E27, čierne, vám umožní osadiť tri energeticky úsporné svetelné zdroje. Znížite tak spotrebu elektrickej energie. Žiarovky v tomto modernom modeli sú viditeľné, takže ich môžete použiť ako súčasť dekorácie. V našej ponuke nájdete veľa modelov dekoračných žiaroviek.
- Telo odolné proti deformácii
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Možnosť inštalácie energeticky úsporných svetelných zdrojov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 990 mm |
| Šírka produktu | 210 mm |
| Výška produktu | 800 mm |
| séria | pani |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5907554419485 |

1850 + recenzí








