DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Závesná lampa Madam 5-žiarovka E27, čierna
Závesná lampa Madam 5-žiarovka E27, čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná lampa Madam 5-žiarovka E27, čierna3-7 dní96,80 €78,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Závesná lampa Madam 5-light E27, čierna, vám pomôže vytvoriť originálny dizajn interiéru. Univerzálna čierna farba a jedinečný dizajn vytvárajú modernú kompozíciu, ktorá sa bude skvele hodiť do kuchyne či jedálne. Netlmené svetlo spríjemní stretnutia s blízkymi a vytvorí priateľskú atmosféru. Prezrite si kolekciu svietidiel zo série Madam. Je dostupný v sieti predajní Castorama.
Vlastnosti a výhody
Závesné svietidlo Madam 5-light E27, čierne, vám poskytne efektné osvetlenie moderného interiéru. Vytvorte si vlastnú kompozíciu výberom dekoratívnych žiaroviek, ktoré doplnia aranžmán. Nájdete ich v našom sortimente. Svetelné zdroje môžete namontovať do piatich oceľových košov, usporiadaných asymetricky na vodorovnom hriadeli. Pevný kov, z ktorého sú vyrobené, sa nedeformuje. Produkt kombinuje odolnosť s jemným vzhľadom. Poslúži svojmu účelu a poteší oči na dlhú dobu. Záruka sa vzťahuje na dva roky používania. Závesné svietidlo Madam 5-light E27 čiernej farby má lakovaný a ľahko umývateľný povrch, takže ho ľahko udržíte v čistote. Čierna farba je skvelým kontrastom k svetlým farbám. Je vhodný aj do tmavých miestností.
- Telo odolné proti deformácii
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Možnosť inštalácie energeticky úsporných svetelných zdrojov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 1190 mm |
| Šírka produktu | 210 mm |
| Výška produktu | 800 mm |
| séria | pani |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5907554419508 |

1850 + recenzí









