DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Závesná lampa na cencúle, jednoduchá, 3 svietidlá G9, biela
Závesná lampa na cencúle, jednoduchá, 3 svietidlá G9, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná lampa na cencúle, jednoduchá, 3 svietidlá G9, biela3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jednoduchá 3-svetlá G9 závesná lampa Sopel, biela, je elegantným prvkom na dokončenie interiéru. Vďaka tomu bude elegantne zariadený priestor koherentný. Ozdobí vašu modernú kuchyňu alebo obývačku. Do svietidla nainštalujete tri LED žiarovky. Pozrite si našu ponuku. Z rozsiahlej kolekcie Sopel si vyberte model, ktorý najlepšie splní vaše očakávania!
Vlastnosti a výhody
Icicle, rovné, 3-bodové G9 závesné svietidlo, biele, je vybavené tromi päticami kompatibilnými s LED žiarovkami so závitom G9. Nainštalujete do nich energeticky úsporné svetelné zdroje, ktoré vám umožnia znížiť spotrebu elektrickej energie. Výrobok je určený na použitie s LED žiarovkami s výkonom ekvivalentným 3 W. To zabezpečí osvetlenie stola alebo kuchynského ostrovčeka. Závesná lampa Sopel, jednoduchá, 3 svietidlá G9, biela, vám pomôže navodiť atmosféru elegancie pri stretnutiach pri jedle. Biela bude dokonale ladiť s minimalistickým interiérom. Telo je vyrobené z lakovanej ocele, takže sa nedeformuje. Svietidlo ľahko vyčistíte, pretože potrebujete len obyčajné odstraňovače prachu. Pozrite si zvyšok našej ponuky závesných svietidiel!
- Telo odolné proti deformácii
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Možnosť inštalácie energeticky úsporných svetelných zdrojov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 380 mm |
| Šírka produktu | 50 mm |
| Výška produktu | 800 mm |
| séria | Jednoduchý cencúľ |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5907554419294 |

1850 + recenzí








