DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Závesná lampa na cencúle, rovná, 3-svetlá G9, čierna
Závesná lampa na cencúle, rovná, 3-svetlá G9, čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná lampa na cencúle, rovná, 3-svetlá G9, čierna3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Závesná lampa Icicle, jednoduchá 3-žiarovka G9, čierna, osvetlí váš večer a ozdobí vašu industriálnu jedáleň počas dňa. Do svietidla sa zmestia tri svetelné zdroje s výkonom ekvivalentným 3 W. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka výrobcu. Pozrite si náš sortiment. U nás nájdete veľký výber svietidiel zo série Sopel.
Vlastnosti a výhody
Závesné svietidlo Icicle 3-light G9 čiernej farby je vybavené telom z lakovanej ocele, takže sa nedeformuje. Kvalitný povrch je ľahko umývateľný, takže udržať luster v čistote nebude problém. Do svietidla nainštalujete tri LED žiarovky so závitom G9. Pomôžu vám znížiť spotrebu elektriny – bez poškodenia osvetlenia vo vašej domácnosti. Jednoduchá 3-svetlá závesná lampa G9 Sopel, čierna, sa vyznačuje moderným dizajnom, vďaka čomu je ideálna do minimalistickej obývačky alebo priemyselnej kuchyne. Čierna farba priťahuje pozornosť a jednoduchý tvar zvýrazní dizajn interiéru. Veľkosť svietidla (80 x 38 x 5 cm) z neho robí výrazný akcent v miestnosti. Zaveste ho nad stôl alebo kuchynský ostrovček pre „wow“ efekt.
- Telo odolné proti deformácii
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Možnosť inštalácie energeticky úsporných svetelných zdrojov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 380 mm |
| Šírka produktu | 50 mm |
| Výška produktu | 800 mm |
| séria | Jednoduchý cencúľ |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5907554419287 |

1850 + recenzí








