DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Závesná lampa typu 3 x E27, zlatá
Závesná lampa typu 3 x E27, zlatá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesná lampa typu 3 x E27, zlatá3-7 dní137,85 €112,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na osvetlenie pracovnej dosky v kuchyni, jedálenského stola alebo konferenčného stolíka v obývačke budete potrebovať zlaté závesné svietidlo Stype. Skladá sa z troch tienidiel v elegantnom tvare. Sú vyrobené zo zlatých drôtov, za ktorými sú viditeľné žiarovky. Tento dizajn sa hodí k očarujúcemu, modernému a dokonca aj škandinávskemu štýlu. Dodáte miestnosti elegantný akcent.
Vlastnosti a výhody
Závesná lampa Stype 3 x E27 zlatá vám poskytne pohodlné podmienky doma. Jemne rozptýlené svetlo vám spríjemní chvíle so svojimi blízkymi alebo jedlo. Navyše ide o výrobok, ktorý má dekoratívnu funkciu. Môžete ho zladiť s ďalšími prvkami v rovnakom odtieni. Zlaté závesné svietidlo Stype sa skladá z troch symetricky usporiadaných tienidiel. Majú drôtenú konštrukciu kombinovanú s oceľovými dokončovacími prvkami. Majú čierny odtieň. Vďaka tomu to celé zapadá do loftu, glamour až škandinávskeho štýlu. Žiarovky sú viditeľné zvonku, čo dokonale zapadá do súčasných trendov. Pozrite si aj ďalšie produkty zo série Stype v našej ponuke na osvetlenie vášho interiéru.
- Minimalistická forma
- Moderný dizajn
- Hodí sa do každej miestnosti
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 960 mm |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Výška produktu | 1100 mm |
| séria | Zobudiť sa |
| Farebná skupina | Zlatý |
| Farba | Zlatý |
| Kód produktu | 9002759436964 |

1850 + recenzí








