DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Závesné svietidlo Sopel grand 3-žiarovka GU10 biela / zlatá
Závesné svietidlo Sopel grand 3-žiarovka GU10 biela / zlatá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závesné svietidlo Sopel grand 3-žiarovka GU10 biela / zlatá3-7 dní96,80 €78,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
3-žiarovka Sopel grand GU10 bielo/zlatá závesná lampa bola navrhnutá ako elegantný a funkčný prvok zakončovania interiéru. Môžete do nej nainštalovať tri svetelné zdroje, vďaka čomu získate vynikajúce presvetlenie priestoru. Preto tento produkt dobre poslúži v reprezentatívnej miestnosti. V našom sortimente nájdete aj ďalšie modely svietidiel zo série Sopel grand.
Vlastnosti a výhody
Závesné svietidlo Sopel grand 3-žiarovka GU10 biela/zlatá je vybavené telom z lakovanej ocele. Tento materiál je odolný voči deformácii v dôsledku vysokej teploty. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka výrobcu. Povrch je ľahko umývateľný, takže udržiavať ho v čistote pre vás nebude problém. Závesné svietidlo Sopel grand 3-žiarovka GU10 biela/zlatá je vhodné na použitie s LED žiarovkami so závitom GU10. Pozornosť upútajú rozmery výrobku (90 x 43 x 8 cm) a vznešený vzhľad. Vysoká kvalita tohto bielo-zlatého lustra obohatí vzhľad miestnosti. Svietidlo je ideálne do vysokých interiérov. Obývačka, jedáleň či foyer vďaka nemu získajú reprezentatívny charakter.
- Telo odolné proti deformácii
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Možnosť inštalácie energeticky úsporných svetelných zdrojov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 430 mm |
| Šírka produktu | 80 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Veľký cencúľ |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biele zlato |
| Kód produktu | 5907554419119 |

1850 + recenzí








