DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Závitníky Fil Nox Industrias Mateu M8 W3/8" 80 cm
Závitníky Fil Nox Industrias Mateu M8 W3/8" 80 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závitníky Fil Nox Industrias Mateu M8 W3/8" 80 cm3-7 dní15,30 €12,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica Fil Nox Industrias Mateu Griferias sa používa na inštaláciu pevných inštalácií, ktoré vydržia mnoho rokov doma a v rôznych priemyselných prevádzkach. Pomocou neho môžete vytvoriť odolnú vodnú, vykurovaciu, klimatizačnú alebo chladiacu inštaláciu. Vďaka širokému využitiu ide o univerzálny prvok, ktorý by mal byť v každej skrinke s náradím.
Vlastnosti a výhody
Hadica Fil Nox Industrias Mateu Griferias je osvedčený spôsob, ako vytvoriť odolné inštalácie doma aj v závode. Pri inštalácii sa oplatí mať v skrinke s náradím druhú hadicu rovnakej dĺžky pre prípad akýchkoľvek porúch. Tiež je dobré si hneď vybrať kvalitný výrobok, ktorý minimalizuje riziko nepredvídaných nehôd. Aby sa tak stalo, musí byť vyrobený z kvalitného kovu odolného voči korózii, mať deklarovanú dĺžku a ďalšie parametre, ako je pevnosť v kontexte tlakového zaťaženia, ako aj pevne pripevnené, správne profilované konce. Hadica by mala byť tiež dostatočne pružná, čo zabraňuje upchatiu a znižuje riziko zlomenia alebo prasknutia. Inštalácia s hadicou, ktorá spĺňa tieto podmienky, vydrží roky.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313192854 |

1850 + recenzí








