DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Závitníky Fil-Nox Wężyk M10 x Š1/2" 100 cm
Závitníky Fil-Nox Wężyk M10 x Š1/2" 100 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závitníky Fil-Nox Wężyk M10 x Š1/2" 100 cm3-7 dní17,37 €14,12 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktickú hadicu môžete použiť na rýchlu a efektívnu inštaláciu rôznych sanitárnych zariadení vo vašej kúpeľni. Prvok vyrobený z ocele a gumy je obzvlášť odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu, čo predlžuje jeho životnosť. Ponúkame tiež hadice rôznych dĺžok a priemerov.
Vlastnosti a výhody
Pomocou praktickej hadice ľahko nainštalujete rôzne sanitárne zariadenia do vašej kúpeľne alebo kuchyne. Produkt s jednoduchou inštaláciou môže úspešne nainštalovať aj neskúsený kutil – na vykonanie práce nie sú potrebné žiadne zložité nástroje. Jeho duša je odolná a odolná voči mechanickému poškodeniu, pretože je vyrobená z gumy. Vonkajšie oceľové opletenie nie je náchylné na korozívne účinky vlhkého prostredia, takže výrobok bude vyzerať esteticky po celé roky bez straty svojich vlastností v dôsledku hrdze. Pri použití prvku sa nemusíte obávať jeho pretečenia - matice hadice sú efektívne zaistené gumovými tesneniami.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313192168 |

1850 + recenzí








