DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Závitníky Fil-Nox Wężyk M10 x Š1/2" 40 cm
Závitníky Fil-Nox Wężyk M10 x Š1/2" 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závitníky Fil-Nox Wężyk M10 x Š1/2" 40 cm3-7 dní12,45 €10,12 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktická hadica je ideálna na inštaláciu rôznych sanitárnych zariadení vo vašej kúpeľni aj mimo nej. Prvok sa používa tak ľahko, že ho zvládne perfektne zostaviť aj nováčik. Výrobok vám môže úspešne slúžiť roky, pretože je vyrobený z odolnej gumy a ocele.
Vlastnosti a výhody
Praktickú hadicu je možné použiť na inštaláciu rôznych sanitárnych zariadení vo vašej kuchyni alebo kúpeľni. Inštalácia produktu si nevyžaduje použitie zložitých nástrojov, takže ju zvládne aj neskúsený kutil. Vnútorná trubica prvku je vyrobená z odolnej gumy a je odolná proti mechanickému poškodeniu. To vám umožní používať ho po dlhú dobu. Výplet bol vyrobený z ocele, ktorá nie je náchylná na koróziu vplyvom vlhkosti - hadica si zachová svoj estetický vzhľad roky. Výrobok je tiež nepriepustný, pretože je vybavený gumovými tesneniami. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že by cez ňu distribuovaný vzduch alebo voda unikal.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313192120 |

1850 + recenzí








