DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Závitníky Wężyk Industrias Mateu M10 x Š3/8" 40 cm
Závitníky Wężyk Industrias Mateu M10 x Š3/8" 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závitníky Wężyk Industrias Mateu M10 x Š3/8" 40 cm3-7 dní12,69 €10,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica sa používa na vytvorenie vodovodných, vykurovacích, tlakových, chladiacich a klimatizačných inštalácií, takže je užitočná ako doma, tak aj v kancelárii alebo nákupnom centre. Prvok umožňuje montáž armatúr, filtrov, vodomerov, čerpadiel a hydrofórov - je mimoriadne funkčný. Ponúkame rôzne veľkosti.
Vlastnosti a výhody
Hadica je prvok umožňujúci montáž armatúr, takže sa bude hodiť v každej domácnosti. Skvele sa hodí aj na inštaláciu filtrov, vodomerov, čerpadiel a hydrofórov, takže si ho ľahko prispôsobíte svojim požiadavkám. Vďaka svojej jedinečnej funkčnosti je ideálny pre použitie vo vodných, vykurovacích, tlakových, chladiacich a klimatizačných systémoch. Výrobok sa vyznačuje dlhou životnosťou, pretože má nerezové opletenie, materiál odolný voči mechanickému poškodeniu. Matice hadice sú vybavené gumovým tesnením, ktoré minimalizuje riziko úniku distribuovaného vzduchu. Môžete si všetko nainštalovať sami alebo využiť služby špecialistu, ak nemáte skúsenosti s takouto prácou.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313192045 |

1850 + recenzí








