DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Žiarovky a žiarivky
- LED žiarivky
- Žiarivka G23 9 W 570 lm, mliečna, teplá farba
Žiarivka G23 9 W 570 lm, mliečna, teplá farba
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Žiarivka G23 9 W 570 lm, mliečna, teplá farba3-7 dní19 €15,45 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Žiarivka je ekonomické riešenie na miestach, kde potrebujete veľa svetla. Tieto typy žiaroviek poskytujú oveľa viac svetla ako staršie typy. Nízka spotreba elektrickej energie vám pomôže ušetriť na účtoch. Na zariadenie sa vzťahuje trojročná záruka. Môžete si ho kúpiť stacionárne v našich predajniach a online bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov.
Vlastnosti a výhody
Žiarivka Diall G23 9 W 570 je jednoduchý spôsob, ako ušetriť čas a peniaze. Pri správnom používaní viditeľne znížite spotrebu energie. Žiarivka dáva oveľa viac svetla ako klasická žiarovka. Zároveň spotrebuje oveľa menej elektriny. Nečastou výmenou žiaroviek zároveň pomáhate znižovať množstvo odpadu. To má pozitívny vplyv na prírodné prostredie okolo vás. Tieto typy žiaroviek dobre poslúžia v každej miestnosti, ktorá potrebuje dlho svietiť – napríklad v obývačke alebo kuchyni. Univerzálny závit vám umožní namontovať ho do najobľúbenejšieho modelu svietidla. Žiarivky sú dostupné vo všetkých našich predajniach. Môžete si ich objednať aj online a nechať si ich doručiť až domov. Na zariadenie sa vzťahuje trojročná záruka.
- Úspora energie
- Farba svetla je teplá biela
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Dĺžka produktu | 163 mm |
| Priemer produktu | 26,5 mm |
| Štandardné | ISO 9001/CE/ROHS |
| označenie CE | označenie CE |
| Súlad s RoHS | V súlade s RoHS |
| Typ žiarovky | Trubica |
| Spínacie cykly | 10 000 |
| Čas zahrievania | 2s |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Energetická trieda | A |
| kWh za 1000 hodín použitím | 12 kWh |
| Počet žiaroviek | 1 |
| lúmenov | 570lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 9 W |
| Kód produktu | 3663602668749 |

1850 + recenzí










