DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Bio krb Doska čierna
Bio krb Doska čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bio krb Doska čierna3-7 dní113 €91,87 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Krb |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka (mm) | 165 mm |
| Hrúbka zasklenia | 4 mm |
| Minimálna veľkosť miestnosti | 10 m² |
| Šírka (mm) | 450 mm |
| výška (mm) | 467 mm |
| Druh paliva | Bioetanol |
| Mobilita | Prenosný |
| Vykurovací výkon | 2 kW |
| Kapacita palivovej nádrže | 0,35 l |
| Zahrnuté | Regulácia požiaru, tvrdené sklo, lievik, hasiaci prístroj |
| Hmotnosť produktu | 4,5 kg |
| Potrebné komínové/spalinové potrubie | Nie je potrebný žiadny komín ani dymové potrubie |
| Diaľkovo ovládané | Žiadne diaľkové ovládanie |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Oceľ s práškovým nástrekom, tvrdené sklo |
| Shell | Lakované a práškovo lakované |
| Vzor | štrukturálne |
| Miesto, kde je krb nainštalovaný | Montáž na stenu |
| Vyžaduje sa montáž | Nevyžaduje sa žiadna montáž |
| Hmotnosť (g) | 4500 g |
| Kód produktu | 5905279687325 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











