DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Bio krb Home white
Bio krb Home white
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bio krb Home white3-7 dní87 €70,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Využitie biokrbu je zaujímavým riešením pri usporiadaní krbu na miestach, kde nie je možné umiestniť klasický model - napríklad v bytových domoch. Produkt je poháňaný špeciálnym palivom bez zápachu, ktoré horí bez tvorby dymu alebo toxických výparov. Preto je úplne bezpečný pre zdravie členov domácnosti.
Vlastnosti a výhody
Nič nezútulní miestnosť tak, ako praská oheň v krbe. Inštalácia krbu vo vašej domácnosti však vyžaduje splnenie niekoľkých zásad – v prvom rade potrebujete prístup k ťahu komína. Čo robiť, ak miestnosť nespĺňa tieto požiadavky? Môžete si do nej nainštalovať biokrb. Toto príslušenstvo nepoháňa štandardné palivo, ale biopalivo, ktoré horí bez zápachu a dymu. Preto ho nie je potrebné pripájať na komín. Tu prezentovaný výrobok sa vyznačuje aj dekoratívnou formou - je malý, obojstranne glazovaný a zdobený nápisom. Skvele doplní interiéry v minimalistickom alebo škandinávskom štýle. Pozrite si aj ďalšie biokrby, ktoré sme nazbierali v ponuke obchodnej siete Castorama!
- Dá sa kedykoľvek vypnúť a znova zapnúť
- Absorpčná/absorpčná vložka
- Horák v tvare nápisu "Home"
- Dostupné v 2 farbách
- Netradičný tvar horáka a jedinečný dizajn
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (mm) | 100 mm |
| Hrúbka zasklenia | 4 mm |
| Šírka (mm) | 210 mm |
| výška (mm) | 380 mm |
| Vykurovací výkon | 1,3 kW |
| Zahrnuté | Lievik, absorbčná vložka, hasiaci prístroj, 4 mm tvrdené sklo |
| Hmotnosť produktu | 3 kg |
| Farba | biely |
| Materiál | Oceľ, nehrdzavejúca oceľ, tvrdené sklo |
| Shell | Lakované a práškovo lakované |
| Vzor | Netradičný tvar horáka v tvare nápisu "Home" |
| Hmotnosť (g) | 3000 g |
| Kód produktu | 5905279687318 |

1850 + recenzí











