DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Biokrb s funkciou aromaterapie, 900 x 400 mm, čierny
Biokrb s funkciou aromaterapie, 900 x 400 mm, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Biokrb s funkciou aromaterapie, 900 x 400 mm, čierny3-7 dní149 €121,14 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tento produkt je skvelým nápadom na vykurovanie vášho domu alebo bytu, ako aj na doplnkovú dekoráciu. Výrobok je spaľovaný biopalivom, ktoré je ekologické - neznečisťujete ovzdušie. Na dosiahnutie aromaterapeutického účinku môžete do paliva pridať éterické oleje. Biokrb je vyrobený z odolných materiálov, takže vám bude slúžiť dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte produkt, ktorý nahradí klasický krb vo vašom dome či byte? Tu ponúkaný produkt bude na tento účel ideálny. Biokrb vám umožní vykúriť interiér podľa vlastného výberu - môžete si ho nainštalovať do domu alebo inej budovy. Výrobok je spaľovaný biopalivom, ktoré je plne ekologické, takže sa nemusíte obávať škodlivých látok, ktoré by sa mohli dostať do ovzdušia. Pridaním esenciálnych olejov do nej dosiahnete aromaterapeutický efekt – zlepšíte náladu sebe aj zvyšku domácnosti. Krb vyzerá mimoriadne atraktívne, čo vám dáva dodatočnú dekoráciu pre váš interiér. Jeho čierna farba sa bude hodiť do klasicky aj moderne zariadených izieb.
- Horák s bezpečnou nádobou
- Absorpčná/absorpčná vložka
- Dlhá palebná línia
- 6-bodový horák s nepretržitým vedením ohňa
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (mm) | 130 mm |
| Šírka (mm) | 420 mm |
| výška (mm) | 920 mm |
| Druh paliva | Bioetanol |
| Vykurovací výkon | 3 kW |
| Zahrnuté | Lievik, ozdobné kamene, aromaterapeutická súprava |
| Hmotnosť produktu | 9,1 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Štrukturálna čierna |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ a oceľ |
| Shell | Lakované a práškovo lakované |
| Miesto, kde je krb nainštalovaný | Montáž na stenu |
| Hmotnosť (g) | 9100 g |
| Kód produktu | 5905279687004 |

1850 + recenzí











