DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Chromniklová ochranná mriežka Darco K1K
Chromniklová ochranná mriežka Darco K1K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Chromniklová ochranná mriežka Darco K1K3-7 dní13,10 €10,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krycie mriežky sú praktickým riešením určeným na zakrytie bočných vetracích komínov. Ich použitie je bežné vo všetkých typoch konštrukcií, pretože kombinujú jednoduché riešenia s účinnou ochranou, čím zaisťujú, že s minimálnou námahou a prostriedkami dostanete produkt, ktorý dokonale plní svoju funkciu.
Vlastnosti a výhody
Mriežka je určená na ochranu vykurovacieho zariadenia pred padaním rôznych vonkajších predmetov - lístia, malých konárov a iných prvkov prenášaných vetrom. Inštaláciou tohto produktu sa vyhnete tomu, aby si vtáky stavali hniezda v otvoroch, čo je bežný problém pri absencii krytu. Mriežka je esteticky vyrobená z chrómniklového plechu striebornej farby. Vďaka vysokej kvalite plechu je aj odolný, takže si môžete byť istí, že vám bude slúžiť dlhé roky a nepoškodí sa napríklad pri búrke alebo fujavici. Jednoduchá montáž priskrutkovaním ku komínu pomocou čapov vám ušetrí čas aj pri výmene opotrebovaných roštov.
- Vyrobené z chrómniklového plechu
- Estetická a odolná ochrana komínových vyústení
- Jedinečný dizajn umožňuje voľnú výmenu vzduchu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 5 mm |
| Šírka produktu | 135 mm |
| Vnútorná šírka | 195 mm |
| Výška produktu | 195 mm |
| Vnútorná výška | 135 mm |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Chróm-niklový plech |
| Kód produktu | 5907803622604 |

1850 + recenzí








