DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Chromniklová ochranná mriežka Darco K2K
Chromniklová ochranná mriežka Darco K2K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Chromniklová ochranná mriežka Darco K2K3-7 dní15,13 €12,30 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Táto odolná univerzálna mriežka poskytne dostatočnú ochranu bočným vetracím komínom. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov pri výrobe a konštrukcii, ktorá je minimálne vystavená vonkajším faktorom, si môžete byť istí, že výrobok je odolný a bude slúžiť dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Mriežka bude slúžiť ako účinná ochrana vykurovacieho zariadenia pred vonkajšími faktormi, ktoré ho môžu mechanicky poškodiť. Je to vynikajúca bariéra napríklad pre malé konáre alebo lístie, ktoré vietor unáša pri silnejších nárazoch. Zabraňuje tiež vtákom, aby si vo vnútri stavali hniezda. Tým sa inštalácia udrží v dobrom stave a bude fungovať dlhú dobu. Vďaka tomu si môžete byť istí, že inštalácia je priechodná a vzduch z vášho domova prúdi nerušene. Jednoduchá inštalácia, ktorá je založená na uchytení 4 čapov na vonkajšiu časť komína, vám umožní jednoduchú výmenu výrobku alebo odskrutkovanie kvôli čisteniu. Esteticky vyrobený chróm-niklový plech striebornej farby vám poskytne slobodu pri inštalácii mriežky bez toho, aby ste ju museli maskovať.
- Vyrobené z chrómniklového plechu
- Estetická a odolná ochrana komínových vyústení
- Jedinečný dizajn umožňuje voľnú výmenu vzduchu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 5 mm |
| Šírka produktu | 175 mm |
| Vnútorná šírka | 195 mm |
| Výška produktu | 195 mm |
| Vnútorná výška | 175 mm |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Chróm-niklový plech |
| Kód produktu | 5907803622611 |

1850 + recenzí








