DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Chromniklová ochranná mriežka Darco K3K
Chromniklová ochranná mriežka Darco K3K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Chromniklová ochranná mriežka Darco K3K3-7 dní17,17 €13,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ponúkaná ochranná mriežka je určená na montáž na bočné vetracie komínky. Mriežka inštalovaná na konci vetracieho potrubia ho chráni pred znečistením - napríklad lístím, malými konármi a inými predmetmi, ktoré vietor padá dovnútra. Výrobok je zostavený pomocou štyroch kolíkov
Vlastnosti a výhody
Ochranná mriežka je určená pre bočné vetracie komíny. Výrobok umožňuje cirkuláciu vzduchu a zároveň chráni vetracie potrubie pred znečistením. Vďaka tomu, že je otvor prekrytý mriežkou, nebudú do neho padať rôzne predmety unášané vetrom, ako sú lístie či drobné konáre. Kryt tiež zabraňuje usadzovaniu vtákov vo ventilačnom potrubí. Mriežka je vyrobená z chrómniklového plechu, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a korózii. Jeho inštalácia je rýchla a pohodlná, pohodlná je aj demontáž - ak je potrebné vyčistiť mriežku. Náš sortiment zahŕňa ochranné mriežky v rôznych veľkostiach a farbách
- Vyrobené z chrómniklového plechu
- Estetická a odolná ochrana komínových vyústení
- Jedinečný dizajn umožňuje voľnú výmenu vzduchu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vent |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 5 mm |
| Šírka produktu | 175 mm |
| Vnútorná šírka | 245 mm |
| Výška produktu | 245 mm |
| Vnútorná výška | 175 mm |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Súčasťou nie je sieťka proti hmyzu |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Chróm-niklový plech |
| Kód produktu | 5907803622628 |

1850 + recenzí








