DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Darco flexibilná pozinkovaná potrubná spojka ZWS100
Darco flexibilná pozinkovaná potrubná spojka ZWS100
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Darco flexibilná pozinkovaná potrubná spojka ZWS1003-7 dní5,37 €4,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Produkt môžete použiť vo svojom systéme potrubia odvádzajúceho horúci vzduch - je vyrobený z materiálov odolných voči vysokým teplotám. Konektor vám pomôže vytvoriť tesnú sieť, ktorá bude efektívne prepravovať plyn mimo vašej budovy. Produkt si zachová svoju funkčnosť po dlhú dobu, takže ušetríte čas a peniaze spojené s jeho opravou alebo výmenou
Vlastnosti a výhody
Hľadáte prvok, ktorý vám umožní vytvoriť tesnú sieť potrubí, ktoré odvádzajú vzduch? V tomto prípade bude tu ponúkaný produkt dokonalý. Produkt vám umožní prepojiť prvky systému, vďaka čomu si ho prispôsobíte svojim potrebám – môžete ho kombinovať s rôznymi prvkami a dielmi rôznych tvarov. Konektor je vyrobený z materiálov, ktoré ho chránia pred negatívnymi účinkami horúceho plynu a vysokého tlaku - je ideálny pre ventilačné a klimatizačné systémy. Prvok si zachová svoj pôvodný stav po mnoho rokov - nepoškodí sa pri montáži ani používaní, takže zostane dlho užitočný. Produkt sa ľahko inštaluje - v krátkom čase ho skombinujete s inými produktmi, s ktorými vytvorí pevne spojený celok
- Jednoduchý dizajn
- Jednoduchá montáž
- Esteticky vyrobené
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 100 mm |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 100 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 250 °C |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907803624516 |

1850 + recenzí








