DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Darco flexibilná pozinkovaná potrubná spojka ZWS1150
Darco flexibilná pozinkovaná potrubná spojka ZWS1150
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Darco flexibilná pozinkovaná potrubná spojka ZWS11503-7 dní5,77 €4,69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Produkt bude spájať rôzne prvky ventilačného systému, ktorý vytvoríte. Konektor je vyrobený z mimoriadne odolných materiálov, takže ho nepoškodí ani vysoký tlak a vysoká teplota horúceho plynu, ktorý ním prúdi. Prvok je ľahký, čo znamená, že štruktúra vytvorená pomocou neho nebude preťažená - bude vám slúžiť dlhú dobu
Vlastnosti a výhody
Hľadáte univerzálny konektor pre prvky vášho systému, ktorý odvádza horúci vzduch z rôznych častí vášho domu alebo inej budovy? Na tento účel môžete použiť tu prezentovaný výrobok - výrobok má flexibilnú štruktúru, takže ho môžete ľubovoľne tvarovať a prispôsobovať jeho tvar rôznym parametrom. Prvok je vyrobený z pevných materiálov a pokrytý vrstvou zinku - nepoškodí ho vysoká teplota ani vysoký tlak a vlhkosť neprispeje k tvorbe usadenín hrdze. Produkt si zachová svoju funkčnosť po dlhú dobu, čo znamená, že z dobre fungujúceho ventilačného systému sa budete tešiť dlhé roky. Konektor je navrhnutý tak, aby sa dal jednoducho inštalovať – jednoducho ho pripojíte k vybraným častiam inštalácie
- Jednoduchý dizajn
- Jednoduchá montáž
- Esteticky vyrobené
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 150 mm |
| Šírka produktu | 150 mm |
| Výška produktu | 100 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 250 °C |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907803624592 |

1850 + recenzí








