DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Darco flexibilná pozinkovaná potrubná spojka ZWS120
Darco flexibilná pozinkovaná potrubná spojka ZWS120
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Darco flexibilná pozinkovaná potrubná spojka ZWS1203-7 dní5,77 €4,69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tento model konektora môžete použiť spôsobom, ktorý si zvolíte – jeho flexibilný dizajn vám umožní vytvarovať ho tak, aby ste ho mohli pripojiť k rôznym častiam klimatizačného systému. Výrobok si zachová svoj bezchybný stav a nepoškodí ho vysoká teplota horúceho vzduchu, ktorý ním prúdi.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete konektor na pripojenie rôznych prvkov vášho klimatizačného systému? V tomto prípade bude produkt dostupný u nás perfektný - má flexibilnú štruktúru, takže si jeho tvar môžete prispôsobiť svojim požiadavkám. Produkt môžete kombinovať s inými časťami inštalácie - vhodné spojenie vám umožní získať tesný systém. Konektor je extrémne odolný - nepoškodí sa vplyvom veľmi vysokej teploty alebo vysokého tlaku, vďaka čomu je ideálny na rozvod horúceho vzduchu. Vďaka flexibilite produktu môžete nasmerovať prúd plynu a vybrať si, kam prúdi. Konektor sa ľahko inštaluje - na jeho inštaláciu nepotrebujete žiadne špeciálne zručnosti
- Jednoduchý dizajn
- Jednoduchá montáž
- Esteticky vyrobené
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 120 mm |
| Šírka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 100 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 250 °C |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907803624547 |

1850 + recenzí








