DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Darco flexibilná pozinkovaná potrubná spojka ZWS125
Darco flexibilná pozinkovaná potrubná spojka ZWS125
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Darco flexibilná pozinkovaná potrubná spojka ZWS1253-7 dní5,98 €4,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Spojka je nenahraditeľný prvok, ktorý spája rôzne prvky potrubného systému – pomocou produktu vytvoríte tesnú inštaláciu, ktorá odvádza horúci vzduch z vášho domu alebo inej budovy. Produkt sa vyznačuje jednoduchou montážou, vďaka ktorej si rýchlo vytvoríte vami naplánovanú ventilačnú sieť
Vlastnosti a výhody
Tu prezentovaný produkt môžete použiť na zmenu smeru prúdenia vzduchu a na pripojenie rôznych častí ventilačného systému. Konektor vyniká pružnou štruktúrou, ktorej tvar sa dá prispôsobiť špecifickým parametrom - môžete tak pripojiť rôzne prvky a v prípade potreby zmeniť uhol prúdenia vzduchu. Vhodný dizajn a vhodne zvolené materiály, z ktorých je konektor vyrobený, zaisťujú jeho ochranu pred negatívnymi účinkami vysokého tlaku a vysokej teploty - výrobok sa pri preprave horúceho vzduchu nedeformuje ani inak nepoškodí. Prvok je ľahký a ľahko sa inštaluje - môžete ho tesne spojiť s ostatnými dielmi a nezaťaží tak vami postavenú konštrukciu.
- Jednoduchý dizajn
- Jednoduchá montáž
- Esteticky vyrobené
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 125 mm |
| Šírka produktu | 125 mm |
| Výška produktu | 100 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 250 °C |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907803624554 |

1850 + recenzí








