DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Darco pevné pozinkované koleno KS110 90 stupňov
Darco pevné pozinkované koleno KS110 90 stupňov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Darco pevné pozinkované koleno KS110 90 stupňov3-7 dní16,97 €13,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pozinkované koleno je prvok určený na trvalé spojenie častí vzduchotechnického systému v budove. Výrobok je vyrobený z pozinkovanej ocele, vďaka čomu je odolný voči poveternostným vplyvom a vysokým teplotám. Koleno vám umožňuje vytvoriť efektívny systém výmeny vzduchu v obytnej budove
Vlastnosti a výhody
Pozinkované pevné koleno je určené na pripojenie potrubia zahrnutého do ventilačného systému zodpovedného za výmenu vzduchu. Koleno je vyrobené z odolnej pozinkovanej ocele, vďaka čomu je odolné voči poškodeniu. S týmto produktom ľahko vytvoríte aj prípojky v komínoch ventilačného systému, ktoré budú chránené proti vlhkosti. Koleno sa ľahko inštaluje, takže prácu zvládnete aj sami, bez toho, aby ste museli najímať odbornú firmu. Výrobok je odolný voči vysokým teplotám, vďaka čomu je vhodný aj pre komínové inštalácie. Koleno môže byť súčasťou odkvapového systému aj mimo budovy. Naša ponuka obsahuje všetky potrebné prvky na vybudovanie rozvodov vody a vzduchu v budove
- Precízne vyrobené
- Tesné
- Jednoduché pripojenie zásuvky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 113,1 mm |
| Šírka produktu | 230 mm |
| Výška produktu | 230 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 250 °C |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907587903562 |

1850 + recenzí








