DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Darco pevné pozinkované koleno KS120 90 stupňov
Darco pevné pozinkované koleno KS120 90 stupňov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Darco pevné pozinkované koleno KS120 90 stupňov3-7 dní17,78 €14,45 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pozinkované koleno slúži na trvalé pripojenie prvkov ventilačného systému v budovách. Výrobok je vyrobený z pozinkovanej ocele, odolný voči vysokej teplote a škodlivým účinkom vlhkosti. Koleno vám umožní rýchlo vybudovať efektívny systém, vďaka ktorému zabezpečíte výmenu vzduchu v budove na zodpovedajúcej úrovni
Vlastnosti a výhody
Pozinkované koleno bolo navrhnuté na pripojenie častí ventilačného systému, ktorý je potrebný pri výstavbe budov na rôzne účely. Produkt umožňuje vytvoriť dobre fungujúci systém, ktorý zabezpečí primeranú úroveň náhrady vydýchaného vzduchu za čerstvý. Koleno je pozinkované, vďaka čomu je odolné voči vysokým teplotám, vďaka čomu je vhodné na vytváranie komínových inštalácií. Produkt sa ľahko inštaluje, takže to môžete urobiť sami. Všestrannosť kolena umožňuje jeho použitie aj na stavbu odkvapového systému mimo budov. Naša ponuka zahŕňa celý rad ďalších prvkov používaných na vytvorenie ventilačného systému
- Precízne vyrobené
- Tesné
- Jednoduché pripojenie zásuvky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 124,2 mm |
| Šírka produktu | 240 mm |
| Výška produktu | 240 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 250 °C |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907587903579 |

1850 + recenzí








