DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Darco pevné pozinkované koleno KS130 90 stupňov
Darco pevné pozinkované koleno KS130 90 stupňov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Darco pevné pozinkované koleno KS130 90 stupňov3-7 dní18,80 €15,28 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pozinkované pevné koleno sa používa na vybudovanie ventilačného systému v súkromnej alebo verejnej budove. Výrobok je vyrobený z odolnej ocele, vďaka čomu je odolný voči vysokej teplote a vlhkosti. Koleno umožňuje rýchlo a efektívne vytvoriť prípojku pre ventilačný systém, ktorý sa postará o výmenu vzduchu v budove
Vlastnosti a výhody
Pozinkované pevné koleno je určené na výstavbu vzduchotechnických inštalácií v budovách na rôzne účely, súkromné aj verejné. Výrobok je vyrobený z pozinkovanej ocele, vďaka čomu je odolný voči škodlivým účinkom vlhkosti a vysokej teploty. Tieto technické vlastnosti znamenajú, že koleno je možné s úspechom použiť aj pri stavbe komínovej alebo odkvapovej inštalácie umiestnenej mimo budovy. Produkt sa ľahko inštaluje, takže potrebné práce ľahko zvládnete sami a v krátkom čase. Koleno zabezpečí pevné uchytenie dvoch prvkov inštalácie, vďaka čomu je možné ho bezpečne používať po dlhú dobu
- Precízne vyrobené
- Tesné
- Jednoduché pripojenie zásuvky
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 133,8 mm |
| Šírka produktu | 250 mm |
| Výška produktu | 250 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 250 °C |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907587903586 |

1850 + recenzí








