DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Darco prívod vzduchu 150x50 mm CH
Darco prívod vzduchu 150x50 mm CH
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Darco prívod vzduchu 150x50 mm CH3-7 dní25,92 €21,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prívod vzduchu je základným prvkom efektívne fungujúceho krbového systému vo vašej domácnosti. Výrobok je vyrobený z pozinkovanej ocele, vďaka čomu je odolný voči poškodeniu. Prívod vzduchu je zodpovedný za poskytovanie čerstvého vzduchu do krbu. Produkt sa ľahko montuje a zvládnete to sami v krátkom čase
Vlastnosti a výhody
Nasávanie vzduchu je základným prvkom efektívne fungujúceho krbového systému v rodinnom dome alebo inej budove. Výrobok je vyrobený z pozinkovanej ocele, vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu, ktoré môže nastať pri každodennom používaní. Nasávanie vzduchu je vonkajšou súčasťou efektívneho systému privádzajúceho čerstvý vzduch do komínového ťahu. Pre zvýšenie bezpečnosti má výrobok striešku chrániacu pred zrážkami. Zabudovaná mriežka s malými otvormi neprepustí lístie a iné nečistoty, ktoré by mohli poškodiť výrobok alebo narušiť chod krbového systému. Inštalácia prívodu vzduchu je jednoduchá, takže ju ľahko zvládnete aj sami
- Zaoblené rohy
- Estetický vzhľad
- Ochrana pred kontamináciou
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 75 mm |
| Šírka produktu | 171 mm |
| Výška produktu | 144 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 250 °C |
| Vrátane sieťky proti hmyzu | Vrátane sieťky proti hmyzu |
| Materiál | Zinok a chróm |
| Kód produktu | 5907803625377 |

1850 + recenzí








