DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Elektrický krb 2000W
Elektrický krb 2000W
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elektrický krb 2000W3-7 dní208 €169,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elektrický krb je skvelým riešením tam, kde si z nejakého dôvodu nemôžete vybrať štandardný krb s otvoreným plameňom. Toto riešenie bolo prispôsobené všetkým miestnostiam, ktorých plocha nepresahuje 20 metrov štvorcových. Zariadenie funguje aj v praktickom režime ventilátorového ohrievača.
Vlastnosti a výhody
Snívate o krbe, no vzhľadom na dizajn interiéru alebo jeho typ nemôžete investovať do štandardného modelu s otvoreným plameňom? V takejto situácii je výborným riešením zvoliť si model, akým je elektrický krb 2000 W. Tento produkt bol pripravený pre potreby ľudí, ktorým záleží nielen na romantickom vzhľade interiéru, ale aj na získaní skutočného tepla. Je ideálny pre obsluhu všetkých miestností, ktorých plocha nepresahuje 20 metrov štvorcových. Elektrický krb je vybavený časovačom a efektom plameňa, ktorý môžete zapnúť s funkciou vykurovania alebo nezávisle. Výrobok má dvojstupňové nastavenie teploty na ovládacom paneli. Pozrite sa aj na ďalšie krby dostupné v tomto sortimente.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Krb |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka (cm) | 13,5 cm |
| Vykurovacia plocha | 20 m² |
| šírka (cm) | 100 cm |
| výška (cm) | 50 cm |
| Štandardné | EMC, LVD, ERP certifikát |
| Typ napájania | Elektrické |
| Efekt ohnivej dosky | Glade efekt |
| Funkcie | Režim ohrievača ventilátora |
| Počet možností efektu plameňa | 5 |
| Vykurovací výkon | 2 kW |
| Výkon vo wattoch | 2000 W |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Popis krbu | Zaoblený sklenený panel |
| Termostatické ovládanie | S termostatom |
| Hmotnosť (kg) | 13,6 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5059340241692 |

1850 + recenzí











