DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Ústredné kúrenie
- Kapacitné ohrievače vody
- Elektrický ohrievač Ecofix 80V, 78 l
Elektrický ohrievač Ecofix 80V, 78 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elektrický ohrievač Ecofix 80V, 78 l3-7 dní135,30 €110 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elektrický ohrievač Ecofix je zariadenie slúžiace na ohrev vody v domácnostiach. Zásobník s objemom 78 litrov s reguláciou teploty od 35 do 75 °C robí ohrievač praktický a veľmi pohodlný na používanie. Model je vyrobený zo smaltovanej ocele. Je to energeticky úsporné
Vlastnosti a výhody
Elektrický ohrievač Ecofix 80 V 78 l vám zabezpečí prístup k teplej vode vo vašej domácnosti. Ohrievač vyrobený zo smaltovanej ocele je určený na ohrev vody v domácnostiach. Regulácia teploty prístroja je v rozsahu od 35 do 75°C. Ohrievač je vybavený priestrannou nádržou. Vďaka tomu poskytuje veľké množstvo ohriatej vody. Objem ohrievača je 78 litrov. Vertikálny spôsob montáže zariadenia umožňuje lepšie využitie dostupného priestoru. Model sa vyznačuje aj estetickým spracovaním. Elektrický ohrievač Ecofix je energeticky úsporný. Model má triedu energetickej účinnosti C. Príkon ohrievača je 1200 W. Na ponúkaný výrobok sa vzťahuje trojročná záruka
- Úspora energie
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ecofix |
| Hĺbka (cm) | 50 cm |
| šírka (cm) | 47 cm |
| výška (cm) | 61,5 cm |
| Úroveň ochrany | IPX3 |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Maximálna teplota vody | 75 °C |
| Nastavenie maximálnej teploty | Nastaviteľná maximálna teplota |
| Minimálna teplota vody | 35 °C |
| Vykurovací výkon | 1,5 kW |
| Výkon vo wattoch | 1500W |
| Kód produktu | 5411692007164 |

1850 + recenzí









