DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Ústredné kúrenie
- Kapacitné ohrievače vody
- Elektrický ohrievač Regent 10 O EU
Elektrický ohrievač Regent 10 O EU
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elektrický ohrievač Regent 10 O EU3-7 dní135 €109,76 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elektrický ohrievač vody, ktorý je tu k dispozícii, je zariadenie na ohrev vody. Produkt bude perfektne fungovať na mieste, kde nie je iná možnosť získania teplej vody pre každodenné hygienické činnosti. Ohrievač s 10-litrovým zásobníkom je ako stvorený do domácnosti alebo letného domu.
Vlastnosti a výhody
Elektrický ohrievač je zariadenie, ktoré zabezpečuje teplú vodu. Výrobok môžete umiestniť doma, v letnom dome alebo na pozemku. Produkt dobre poslúži aj v malých stravovacích zariadeniach alebo na pracoviskách. Ohrievač sa inštaluje do kuchyne, kúpeľne alebo WC, aby bolo možné v týchto miestach využívať teplú vodu. Zariadenie je malé, vďaka čomu sa dá ľahko skryť, aby nenarúšalo estetiku miestnosti. Kapacita nádržky je 10 litrov, čo postačí na umývanie rúk, riadu a vykonávanie každodennej starostlivosti. Ohrievač je vyrobený z ocele, vďaka čomu je odolný. Vonkajšia strana je pokrytá smaltom na ochranu proti korózii. Naša ponuka zahŕňa aj ohrievače s inými kapacitami.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 31 cm |
| šírka (cm) | 37,4 cm |
| výška (cm) | 41,8 cm |
| Úroveň ochrany | IP25D |
| Hmotnosť (kg) | 7,4 kg |
| Typ anódy | magnézium |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Maximálna teplota vody | 75 °C |
| Minimálna teplota vody | 40 °C |
| Výkon vo wattoch | 1200 W |
| Kód produktu | 5414849553446 |

1850 + recenzí











