DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Ústredné kúrenie
- Kapacitné ohrievače vody
- Elektrický ohrievač Regent 15 O EU
Elektrický ohrievač Regent 15 O EU
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elektrický ohrievač Regent 15 O EU3-7 dní148,41 €120,66 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ohrievač je moderné zariadenie, ktoré umožňuje rýchly ohrev vody v domácnostiach. Odolný obal výrobku je vysoko odolný voči poškriabaniu, oderu alebo akémukoľvek druhu nečistôt. Rovný povrch umožňuje rýchle čistenie. Špecifický rozsah nastavenia teploty umožňuje jednoduché ovládanie.
Vlastnosti a výhody
Ohrievač je výrobok používaný na zvýšenie teploty vody v domácnostiach. Zabudovaná možnosť nastavenia zariadenia umožňuje rýchlo a jednoducho určiť rozsah jeho parametrov. Vysoký výkon ohrievača umožňuje dosiahnuť uspokojivú teplotu vody v krátkom čase. Zariadenie je vyrobené z odolného materiálu, odolného voči vlhkosti alebo mechanickým faktorom. Jednoduchý tvar a hladký povrch umožňujú ľahké čistenie od akýchkoľvek nečistôt, ako je prach. Biela farba bývania dokonale ladí so štýlom väčšiny miestností a diskrétne ladí so svetlou farbou stien. Moderný tvar dokonale zvýrazní jedinečný dizajn interiéru a zároveň plní aj estetickú funkciu.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 35,7 cm |
| šírka (cm) | 37,4 cm |
| výška (cm) | 41,8 cm |
| Hmotnosť (kg) | 8,3 kg |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Maximálna teplota vody | 75 °C |
| Minimálna teplota vody | 40 °C |
| Výkon vo wattoch | 1200 W |
| Kód produktu | 5414849553477 |

1850 + recenzí











