DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Ústredné kúrenie
- Kapacitné ohrievače vody
- Ferroli digitálny elektrický ohrievač 80 l
Ferroli digitálny elektrický ohrievač 80 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ferroli digitálny elektrický ohrievač 80 l3-7 dní232,89 €189,34 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Digitálny elektrický ohrievač Ferroli je produkt, ktorý vám umožní ohrievať vodu vo vašej domácnosti. Má veľkú kapacitu a digitálny ukazovateľ teploty. Navyše je vybavený tlačidlom na nastavenie cieľovej teploty vody. Estetické puzdro je vyrobené z odolného a odolného materiálu.
Vlastnosti a výhody
Ľahko si tak zabezpečíte prístup k teplej vode vo vašej domácnosti. Pomôže vám s tým elektrický ohrievač Ferroli Digital 80 l. Tento výrobok je vybavený tlačidlom na nastavenie teploty v rozsahu od 35 do 75 stupňov Celzia. Okrem toho má produkt radu TND plus aj digitálny ukazovateľ teploty. Digitálny elektrický ohrievač Ferroli je vyrobený zo smaltovanej ocele. Vďaka tomu jeho plášť pôsobí veľmi esteticky a zároveň odolne. Lampa namontovaná na ohrievači signalizuje zapnutie a vypnutie zariadenia. Produkt zaisťuje pohodlný a efektívny ohrev vody aj vo väčších domácnostiach. Predajne Castorama ponúkajú iné kapacity a vyhrievané typy.
- Digitálny displej teploty
- Tlačidlá na nastavenie teploty
- Estetické puzdro
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 45 cm |
| šírka (cm) | 45 cm |
| výška (cm) | 70 cm |
| Úroveň ochrany | IP24 |
| Hmotnosť (kg) | 23,5 kg |
| séria | TND plus |
| Maximálna teplota vody | 75 °C |
| Minimálna teplota vody | 35 °C |
| Výkon vo wattoch | 1500W |
| Kód produktu | 6938771350724 |

1850 + recenzí









