DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Sklad a garáž
- Regály
- Rand kovová polica 90 x 97 x 60 cm 2 police 250 kg
Rand kovová polica 90 x 97 x 60 cm 2 police 250 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rand kovová polica 90 x 97 x 60 cm 2 police 250 kg3-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kovový 2-policový regál Rand je dobrou voľbou pre ľudí, ktorí chcú mať uložené veci na dosah. Nízka otvorená polica poskytuje ľahký prístup k položkám umiestneným na poličkách. Polica vyrobená z ocele a HDF dosky je odolná a estetická. Vďaka maximálnej nosnosti police 250 kg je možné policu použiť v miestnostiach na rôzne účely.
Vlastnosti a výhody
Rand kovový regál 90 x 97 x 60 cm 2 police 250 kg je funkčný kus úložného nábytku. Táto nízka polica sa veľmi pohodlne používa. Rozmery police a neosadené steny poskytujú pohodlný prístup k veciam uloženým na poličkách. Vďaka tomu budete mať veci uložené v tejto poličke vždy na dosah. Model sa vyznačuje vysokou nosnosťou. Maximálne zaťaženie police je do 250 kg. Regál bude skvelým miestom na uloženie ťažkých predmetov. Kovový 2-policový regál Rand je vyrobený z ocele a HDF dosky. Tieto materiály sa vyznačujú trvanlivosťou. Regál je určený na vnútorné použitie. Je čiernej farby. Model je dodávaný s dvadsaťročnou zárukou.
- Nitovací systém umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž bez použitia náradia.
- Zosilnená konštrukcia umožňuje skladovanie ťažkých predmetov.
- Rýchla a jednoduchá montáž bez náradia
- Zosilnená konštrukcia
- Práškové lakovanie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rack |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | |
| Hĺbka (cm) | 60 cm |
| šírka (cm) | 97 cm |
| výška (cm) | 90 cm |
| séria | Rand |
| Typ pripojenia | Nity |
| Počet políc | 2 |
| Maximálne zaťaženie | 500 kg |
| Maximálne zaťaženie na jednej polici | 250 kg |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Držiaky sa predávajú samostatne |
| Zahrnuté | 4x nosná lišta, 4x plastová noha, 4x nosník, 4x priečny nosník, 2x výstužný prvok, 2x MDF panel |
| Hmotnosť (kg) | 11,73 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál police | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou (HDF) |
| Materiál | Oceľ a HDF doska |
| Shell | Práškové lakovanie |
| Kód produktu | 5059340215013 |

1850 + recenzí











