DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Jednoduchý, ľahký prútený kôš na drevo Parkanex
Jednoduchý, ľahký prútený kôš na drevo Parkanex
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jednoduchý, ľahký prútený kôš na drevo Parkanex3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jednoduchý prútený kôš na drevo sa bude hodiť každému, kto má doma krb alebo kachle. Pojme veľa polená naraz a vďaka medzerám medzi prútenými stonkami môže drevo voľne dýchať a odparovať sa, vďaka čomu sa časom ešte viac hodí do krbu. Vyzerá dobre medzi dreveným a prúteným nábytkom.
Vlastnosti a výhody
Prútený kôš Parkanex odkazuje na tradičný dizajn, ktorý je overený stáročiami, a preto je zaujímavým návrhom pre ľudí, ktorí oceňujú skôr testované riešenia. Drevo v ňom uložené voľne dýcha a vyparuje sa, takže získava lepšie parametre a nie je náchylné na choroby či baktérie. Takýto košík sa dá okrem nosenia dreva využiť aj pri nákupoch či prechádzkach - krásne v ňom vyzerajú kvety či lesné huby. Je to skvelé riešenie pre ľudí, ktorí bývajú blízko prírody, ale aj pre tých, ktorí si chcú navodiť atmosféru starého, vidieckeho domu a zároveň bývať v meste. Všetci, ktorí oceňujú ekologický a miestny šarm, sa určite potešia takémuto darčeku. Prútené koše vyzerajú krásne medzi nábytkom vyrobeným z rovnakého materiálu, dreva a prírodného kameňa.
- Vyrobené z prírodného prútia
- Chráni uskladnené drevo pred plesňou a vlhkosťou
- Košík má veľmi ľahkú a zároveň odolnú konštrukciu
- Môže byť nielen funkčný, ale aj dekoratívny
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 500 mm |
| Šírka produktu | 350 mm |
| Výška produktu | 560 mm |
| Zahrnuté | krbový kôš |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Prútený |
| Kód produktu | 9005293492014 |

1850 + recenzí








