DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Spotrebný a montážny materiál
- Izoláce
- K-flex zateplenie 15 x 6 mm 2 m červená
K-flex zateplenie 15 x 6 mm 2 m červená
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
K-flex zateplenie 15 x 6 mm 2 m červená3-7 dní3,21 €2,61 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak hľadáte primeranú ochranu pre vašu vodovodnú inštaláciu, červený kryt K-flex poslúži dobre. Ide o produkt, ktorý neochladzuje prúdiacu vodu. Je odolný voči mechanickému poškodeniu a tlmí nárazy a nárazy. Jednoduchá montáž vám pri renovácii nespôsobí väčšie problémy.
Vlastnosti a výhody
K-flex 15 x 6 mm 2 m červené zateplenie nevedie k tepelným stratám distribuovanej vody. V praxi to znamená, že tekutina nevychladne skôr, ako sa dostane k vašim umývadlovým a vaňovým kohútikom. To zaručuje plný komfort pri vykonávaní hygienických činností. Tento prvok vodovodnej inštalácie môžete nainštalovať rýchlo a nezávisle. Stačí nasunúť materiál na potrubie a jeho konce spojiť lepidlom alebo páskou. Červený K-flex lagging má dôležitú funkciu. Navyše je odolný voči poškodeniu, roztrhnutiu a prasknutiu. To je zaručené tým, že je vyrobený z odolnej polyetylénovej peny. Vďaka tomu bude vaša inštalácia vody dlhodobo praktická a efektívna. Ak hľadáte iný rozmer krytu série K-flex, pozrite si našu ponuku v predajni Castorama.
- Estetika
- Jednoduchá inštalácia
- Úspora energie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Izolácia potrubia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka jedného kusu | 2000 mm |
| Hrúbka produktu | 6 mm |
| Priemer kompatibilných rúrok | 15 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | E |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | K-FLEX |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,04 W/m²K |
| Materiál | Penový polyetylén (PE) |
| Kód produktu | 8027049905129 |

1850 + recenzí









