DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Spotrebný a montážny materiál
- Izoláce
- K-flex zateplenie 15 x 6 mm 2 m modrá
K-flex zateplenie 15 x 6 mm 2 m modrá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
K-flex zateplenie 15 x 6 mm 2 m modrá3-7 dní3,21 €2,61 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Uvažujete o rekonštrukcii vašej vodovodnej inštalácie alebo o jej vytvorení nanovo? Modré zateplenie K-flex je praktickým prvkom, ktorý stojí za zváženie. Chráni vodu pretekajúcu potrubím pred stratou teploty. To zvyšuje komfort používania celej inštalácie. Vysoko kvalitná polyetylénová pena sa premieta do odolnosti voči poškodeniu a tlmeniu nárazov.
Vlastnosti a výhody
Modrá izolácia K-flex 15 x 6 mm 2 m je jednoduchým konštrukčným prvkom. Zároveň hrá dôležitú úlohu vo vašej vodovodnej inštalácii. Neumožňuje ochladzovanie kvapaliny, ktorá preteká potrubím priamo do vašej vane alebo umývadlovej batérie. Má tepelnoizolačné vlastnosti. Vďaka tomu je veľmi praktický a rýchlo ho namontujete. Všetko, čo potrebujete, je lepidlo. Môžete ho použiť na spojenie koncov lapača nasunutého na potrubie, čo nebude väčší problém. Modré zateplenie K-flex je tiež trvácne a odolné. Odolnosť voči mechanickému poškodeniu je daná polyetylénovou penou, z ktorej je tento prvok zo série K-flex vyrobený. Vyberte si plný komfort vo svojej kúpeľni. V našej ponuke nájdete aj kúpeľňové doplnky a iné vodoinštalačné prvky.
- Estetika
- Jednoduchá inštalácia
- Úspora energie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Izolácia potrubia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka jedného kusu | 2000 mm |
| Hrúbka produktu | 6 mm |
| Priemer kompatibilných rúrok | 15 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | E |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | K-FLEX |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,04 W/m²K |
| Materiál | Penový polyetylén (PE) |
| Kód produktu | 8027049905174 |

1850 + recenzí









