DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Spotrebný a montážny materiál
- Izoláce
- K-flex zateplenie 18 x 6 mm 10 m červená
K-flex zateplenie 18 x 6 mm 10 m červená
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
K-flex zateplenie 18 x 6 mm 10 m červená3-7 dní12,49 €10,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
K-flex red lagging sa používa všade tam, kde je potrebná dodatočná mechanická izolácia. Môžete ho použiť vo vykurovacích a vodovodných inštaláciách a technických zariadeniach. Kryt je vyrobený z penového polyetylénu s uzavretými bunkami. Vďaka tomu produkt znižuje spotrebu energie a zabraňuje kondenzácii a korózii pod izoláciou.
Vlastnosti a výhody
K-flex 18 x 6 mm 10 m červená izolácia sa uplatní všade tam, kde je potrebná dodatočná mechanická izolácia. Produkt znižuje spotrebu energie, zabraňuje kondenzácii a korózii pod izoláciou. Kryt série K-FLEX je vyrobený z polyetylénovej peny s uzavretými bunkami. Používa sa na tepelnú izoláciu potrubí vo vykurovacích systémoch, rozvode studenej a teplej vody, vzduchotechnike, klimatizácii a technických zariadeniach. Červená izolácia K-flex sa ľahko inštaluje. Stačí ho nasunúť na potrubie a potom konce spojiť lepidlom alebo páskou. Potrebujete kryt v inej veľkosti? Pozrite si našu ponuku. Produkty máme pripravené v rôznych farbách, priemeroch a hrúbkach.
- Znižuje spotrebu energie
- Zabraňuje kondenzácii a korózii pod izoláciou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Izolácia potrubia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka jedného kusu | 10 000 mm |
| Hrúbka produktu | 6 mm |
| Priemer kompatibilných rúrok | 18 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | E |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | K-FLEX |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,04 W/m²K |
| Kód produktu | 8027049905358 |

1850 + recenzí








