DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Spotrebný a montážny materiál
- Izoláce
- K-flex zateplenie 18 x 6 mm 2 m červená
K-flex zateplenie 18 x 6 mm 2 m červená
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
K-flex zateplenie 18 x 6 mm 2 m červená3-7 dní3,41 €2,77 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
K-flex red lagging je produkt, ktorý je ideálny na ochranu vašej vodovodnej inštalácie. Vďaka nemu dostatočne ochránite potrubia a zabránite nadmernému ochladzovaniu kvapaliny pri preprave. Výrobok je vyrobený z penového polyetylénu, čo ovplyvňuje jeho životnosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
K-flex 18 x 6 mm 2 m červený plášť bude užitočný pre dodatočnú ochranu potrubí. Produkt série K-flex chráni pred nadmerným ochladzovaním vody, vďaka čomu udržiava vhodnú teplotu pri vstupe do vášho umývadla alebo vane. Je vyrobený z penového polyetylénu. Vďaka vysokej pružnosti materiál chráni celú inštaláciu. Navyše veľmi dobre tlmí nárazy. Červená izolácia K-flex sa veľmi jednoducho inštaluje. Zvládnete to, aj keď nemáte s týmto typom práce žiadne skúsenosti. Konce produktu majú v sebe lepidlo, takže všetko, čo musíte urobiť, je naniesť náter na rúry. Ak hľadáte iné produkty pre inštalácie izolačnej vody, pozrite si našu širokú ponuku produktov.
- Estetika
- Jednoduchá inštalácia
- Úspora energie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Izolácia potrubia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka jedného kusu | 2000 mm |
| Hrúbka produktu | 6 mm |
| Priemer kompatibilných rúrok | 18 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | E |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | K-FLEX |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,04 W/m²K |
| Materiál | Penový polyetylén (PE) |
| Kód produktu | 8027049905136 |

1850 + recenzí









