DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Spotrebný a montážny materiál
- Izoláce
- K-flex zateplenie 22 x 6 mm 2 m modrá
K-flex zateplenie 22 x 6 mm 2 m modrá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
K-flex zateplenie 22 x 6 mm 2 m modrá3-7 dní4,43 €3,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak chcete dokončiť inštalatérske práce v kúpeľni, budete potrebovať modré zaostávanie K-flex. Slúži ako tepelná izolácia potrubí. Neumožňuje ochladzovanie vody, ktorá v konečnom dôsledku ide do vašej batérie vo vani alebo umývadle. Vďaka tomu, že je vyrobený z penového polyetylénu, je výrobok odolný voči mechanickému poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
K-flex lagging 22 x 6 mm 2 m modrá je produkt používaný na konečnú úpravu vodovodných inštalácií. Účinne chráni potrubia. Tým sa zabráni ochladzovaniu vody stekajúcej do umývadla a vaňovej batérie. Vďaka tomu máte istotu, že tekutina má pri kúpaní alebo hygienických aktivitách vhodnú teplotu. Modré zateplenie K-flex má odolnú štruktúru. Je to spôsobené polyetylénovou penou. Zároveň tlmí nárazy a chráni potrubia pred poškodením. Dokončovací prvok sa vyznačuje aj jednoduchou montážou. Zvládnete to bez väčších skúseností či volania špecialistu. Konce izolácie natlačené na potrubie stačí spojiť lepidlom. Pozrite si zvyšok ponuky v predajni Castorama a pripravte sa na renováciu!
- Estetika
- Jednoduchá inštalácia
- Úspora energie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Izolácia potrubia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka jedného kusu | 2000 mm |
| Hrúbka produktu | 6 mm |
| Priemer kompatibilných rúrok | 22 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | E |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | K-FLEX |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,04 W/m²K |
| Materiál | Penový polyetylén (PE) |
| Kód produktu | 8027049905198 |

1850 + recenzí









