DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Spotrebný a montážny materiál
- Izoláce
- K-flex zateplenie 28 x 6 mm 2 m modrá
K-flex zateplenie 28 x 6 mm 2 m modrá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
K-flex zateplenie 28 x 6 mm 2 m modrá3-7 dní4,84 €3,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Modré zateplenie K-flex vám umožní rýchlo zabezpečiť vašu vodovodnú inštaláciu. Výrobok je určený na izoláciu potrubí, znižuje tepelné straty v potrubí. Vďaka tomu sa voda dostane do vašej vane alebo umývadla v správnej teplote a vy nebudete musieť míňať peniaze navyše na jej ohrev. Tento model je vyrobený z penového polyetylénu.
Vlastnosti a výhody
Ak chcete dokončiť vodovodnú inštaláciu, budete potrebovať K-flex 28 x 6 mm 2 m modrá izolácia. Ide o univerzálny produkt, ktorý bude fungovať prakticky vo všetkých podmienkach. Jeho hlavnou úlohou je chrániť inštaláciu tak, aby nespôsobovala nadmerné ochladzovanie vody. Týmto spôsobom s nízkymi nákladmi zabezpečíte, že dodatočné vykurovanie nebude potrebné. Za zmienku stojí, že modrý kryt K-flex je vyrobený z penového polyetylénu. Vďaka tomu je veľmi odolný a chráni inštaláciu pred mechanickým poškodením. Môžete ho tiež jednoducho zložiť. Všetko, čo musíte urobiť, je naniesť lepidlo na konce a dať ich na rúrky. Ak hľadáte iné tepelné izolácie série K-flex pre vodovodné inštalácie, pozrite si našu ponuku.
- Estetika
- Jednoduchá inštalácia
- Úspora energie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Izolácia potrubia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka jedného kusu | 2000 mm |
| Hrúbka produktu | 6 mm |
| Priemer kompatibilných rúrok | 28 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | E |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | K-FLEX |
| U-hodnota (tepelná izolácia) | 0,04 W/m²K |
| Materiál | Penový polyetylén (PE) |
| Kód produktu | 8027049905204 |

1850 + recenzí









