DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Kaseta dolotowa prosta Darco KDP kratka K3-KZ3125
Kaseta dolotowa prosta Darco KDP kratka K3-KZ3125
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kaseta dolotowa prosta Darco KDP kratka K3-KZ31253-7 dní9,64 €7,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vtoková kazeta je určená na zhotovovanie spojov medzi pravouhlými komínovými roštami a kruhovými prieduchmi - bude užitočná pri vytváraní tepelných konštrukcií. Zaisťuje perfektné výsledky práce po dlhú dobu, pretože je odolný voči deformácii. Je pokrytý vrstvou zinku na ochranu proti korózii
Vlastnosti a výhody
Vtoková kazeta sa používa pri vytváraní vykurovacích konštrukcií, pretože umožňuje inštaláciu pravouhlých komínových mriežok na kruhové potrubie - využije sa ako v domácnostiach, tak aj v reštauráciách či kanceláriách. Výrobok sa vyznačuje dlhou životnosťou, pretože je pokrytý vrstvou zinku, ktorá ho chráni proti korózii. Navyše je odolný voči deformácii, takže zaisťuje inštaláciu s ním namontovanú vynikajúcu stabilitu. Môžete si všetko nainštalovať sami alebo si najať špecialistu, ak nemáte skúsenosti s inštaláciou takýchto štruktúr. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne typy kaziet, takže si ľahko vyberiete model, ktorý vyhovuje vašim potrebám
- Uľahčuje inštaláciu
- Precízne vyrobené
- Upevnenie pomocou mriežkovej kazety so špeciálnou drážkou
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Dĺžka produktu | 141 mm |
| Veľkosť pripojenia | 125 mm |
| Šírka produktu | 216 mm |
| Výška produktu | 65 mm |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907587904842 |

1850 + recenzí








