DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Kaseta dolotowa prosta Darco KDP kratka K3-KZ3150
Kaseta dolotowa prosta Darco KDP kratka K3-KZ3150
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kaseta dolotowa prosta Darco KDP kratka K3-KZ31503-7 dní9,84 €8 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kazeta sa používa pri vytváraní vykurovacích konštrukcií - je určená na spojenie pravouhlého komínového roštu s oblým potrubím. Výrobok zaisťuje vynikajúce pracovné výsledky po dlhú dobu, pretože je odolný voči ohybu a praskaniu. Jeho povrch je pokrytý vrstvou zinku, vďaka čomu predmet nepodlieha korózii
Vlastnosti a výhody
Nasávacia kazeta sa používa pri vytváraní tepelných konštrukcií, pretože umožňuje montáž pravouhlých komínových mriežok na kruhové potrubie. Výrobok je pokrytý vrstvou zinku, vďaka čomu je odolný voči korózii. Navyše sa nedeformuje, čo zaisťuje, že inštalácia zmontovaná pomocou neho bude dlhú dobu v perfektnom stave. Zariadenie môžete nainštalovať sami alebo využiť služby špecialistu na inštaláciu tepelných konštrukcií, ak nemáte skúsenosti s vykonávaním tohto typu úloh. Navrhovaná ponuka obsahuje rôzne typy tohto produktu, ako aj ďalšie príslušenstvo užitočné pri vytváraní vykurovacích zariadení, ktoré vám umožní jednoducho zostaviť produkty, ktoré spĺňajú vaše požiadavky.
- Uľahčuje inštaláciu
- Precízne vyrobené
- Upevnenie pomocou mriežkovej kazety so špeciálnou drážkou
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Dĺžka produktu | 141 mm |
| Veľkosť pripojenia | 150 mm |
| Šírka produktu | 216 mm |
| Výška produktu | 65 mm |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5907803622819 |

1850 + recenzí








